7 Aralık 2011 ÇarşambaCOCA-COLA’nın 125. Yılında
düzenlediği “MUTLULUK YOLCULUĞU” Sergisi özel bir davetle açıldı

Coca-Cola, 125. yıl kutlamaları çerçevesinde, geçmişten geleceğe mutluluk yolculuğunu anlatmak için düzenlediği serginin açılışı için özel bir davet düzenledi.

santralistanbul Tamirane’de gerçekleştirilen açılış davetine aralarında Tuğçe Kazaz, Senim Güven Ersönmez, Güler-Naim-Müge Arnas, Rıfat Elhadef, Bennu Gerede, Arhan Kayar, Derin Sarıyer, Hatice Aslan, Meltem Kazaz, İnci Türkay, İdil-Timuçin Unan’ın olduğu tasarım, moda, sanat, reklam ve cemiyet hayatından önemli isimler katıldı. 
İzleyicilerin, geçmişten geleceğe uzanan bir yolculuğa çıkarıldığı Coca-Cola ile “Mutluluk Yolculuğu” adlı serginin ilk kez görücüye çıktığı gecede, sergide yer alan Andy Warhol, Norman Rockwell, Haddon Sundblom, Hufford, Peter Tutzauer gibi önemli dönem sanatçılarının sanat eserleri, uzaya gönderilen ilk Coca-Cola şişesi, uzay için tasarlanan ilk içecek makinası, Türk koleksiyoner Melis Kori’nin Türkiye’de satışa sunulan şişelerden oluşan 170 parçalık koleksiyonundan özel parçalar davetliler tarafından beğeni ile karşılandı.
Coca-Cola’nın 1800’lerden günümüze uzanan serüveninin anlatıldığı bu bölümün yanı sıra markanın geleceğe uzanan öyküsünü sanal bir yolculuğa dönüştüren ikinci bölümde ise 4 boyutlu ses kullanımı gerçekleştirilerek davetlilere işitsel ve görsel bir deneyim yaşatıldı.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder